1977-04-29 "Звезда" (Кировоград) - "Металлист" (Харьков) 1:0
Статистика турнира В чемпионатах СССР Статистика знает всё!

Дата проведения 1977-04-29
Место проведения Кировоград. 14300 зрителей.
Турнир 40-й чемпионат СССР. Вторая лига. 2-я зона
Стадия 7-й тур
Хозяева "Звезда" (Кировоград)
Гости "Металлист" (Харьков)
Счёт матча 1:0 (0:0)
7. "Звезда" (Кировоград) - "Металлист" (Харьков) 1:0 (0:0)
1977-04-29. Кировоград. 14300 зрителей.
Судья: (?)
«Металлист»: Житник, Каплун, Косолапов, Алёшин, Бахуринский, Берников, Шаленко (Тюков), Цымбалюк, Давид, Лябик (Евдокимов), Линке.
Гол: 1:0 Мороз (52).

МАЙЖЕ місяць прихильники «Зірки» не бачили своєї команди. Справа в тому, що футбольне поле підлягало оновленню. За цей час кіровоградці провели на виїзді шість ігор і набрали в них п’ять очок: дві зустрічі вони програли («Говерлі» і «Новатору»), одну виграли (у «Шахтаря») і дві закінчили внічию (з армійцями Львова і «Сперанцою»). Причому, в матчі із молдавськими спортсменами кіровоградці за 25 хвилин до фінального свистка вели в рахунку (3:0). І керівництво команди, вирішивши, що два очка вже завойовано, замінило досвідчених гравців на молодих. Цим одразу ж скористалася «Сперанца», яка зуміла відібрати очко в гостей.

Вчорашня зустріч з харків’янами викликала великий інтерес. На ній були присутні понад 14 тисяч глядачів. У першому таймі гра проходила в основному на середині поля. І воротарям довелося вступити в гру лише перед перервою. В одній із контратак харків’ян Цимбалюк головою небезпечно пробив по воротах Музичука, але останній все ж таки зумів дотягтись до м’яча і відбити його на кутовий. Господарі поля теж турбували Житника, але жодній з команд так і не вдалося відкрити рахунок.

У другому частіше стали атакувати кіровоградці. На 52-й хвилині Шаленко, перебуваючи в небезпечній ситуації, хотів відбити м’яч на кутовий, але сталося так, що м’яч потрапив прямо в ноги Морозу, і той невідпорним ударом під верхню перекладину послав його в сітку воріт «Металіста». Після пропущеного м’яча харків’яни заграли набагато енергійніше. І перевага була на їхньому боці. Але перетворити її в гол гостям так і не відалося. Тепер «Зірка» відстає від наших земляків лише на очко. А становище «Металіста» в турнірній таблиці залежатиме від того, як зіграє решта команд.

2 травня харків’яни вільні від гри у восьмому турі. Тому 4 травня вдома вони проведуть товариську зустріч з командою вищої ліги – донецьким «Шахтарем».



© 2009-2025 E.Argunov, V.Biloshenko